Prezentacja urządzeń i usług w TAURON Dystrybucja SA

W dniach 18 i 19 czerwca br. na terenie firmy TAURON Dystrybucja SA Oddział w Wałbrzychu oraz Oddział we Wrocławiu odbyły się spotkania mające na celu zapoznanie pracowników Tauron Dystrybucja z naszymi produktami oraz usługami. W Oddziale w Wałbrzychu spotkanie miało charakter warsztatów, na których zaprezentowano układ do diagnostyki transformatorów UDT-2. W Oddziale we Wrocławiu przedstawiono produkty naszej firmy przeznaczone do diagnostyki wyłączników, sprawdzenia automatyki zabezpieczeniowej, a także służące ochronie przeciwporażeniowej. W czasie spotkań uczestników zaznajomiono z działalnością naszego Laboratorium Pomiarowego w zakresie prac wykonywanych w akredytacji jak również prac prowadzonych poza zakresem akredytacji.

 

Poniżej zamieszczono odnośniki do urządzeń i usług omawianych podczas spotkań:

Nasze produkty

Analizator Obwodów Trójfazowych typ ANOT-11 - NOWOŚĆ!
Służy do pomiarów i automatycznej rejestracji parametrów jedno i trójfazowych sieci elektrycznych.

Więcej...
Zabezpieczenie antykradzieżowe transformatorów typ ZAT
System służący do ochrony przed kradzieżą urządzeń zainstalowanych na dużym terytorium i podłączonych do sieci elektrycznej niskiego napięcia.

...

Więcej...
Układ do diagnostyki transformatora typ UDT-2
Nowoczesny przyrząd pomiarowy, który powstał na bazie Układu do Diagnostyki Transformatora typ UDT-1, nagrodzonego Medalem Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich na targach energetycznych „Energetab 2004” w Bielsku-Białej.

Więcej...
Miernik niejednoczesności działania styków wyłącznika typ MND-26
Przeznaczony do równoczesnego pomiaru czasów otwierania i zamykania do 6 styków wyłącznika, co pozwala określić niejednoczesność ich działania.
Więcej...
Moduł zasilający
Przeznaczony do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających do działania napięcia jednofazowego 230 V i częstotliwości 50 Hz w sytuacji, gdy dostęp do jednofazowej sieci energetycznej jest niemożliwy.
Więcej...
System hydrocal 1003
Służy do diagnostyki i monitorowania on-line stanu technicznego transformatora na podstawie pomiaru zawartości wodoru H2 i tlenku węgla CO oraz wody zawartej w oleju.
Więcej...

Polecamy

  • Ramowa Instrukcja Eksploatacji Transformatorów 2012

    Ramowa Instrukcja Eksploatacji Transformatorów 2012Miło jest nam poinformować, iż została opracowana i wydana nowa wersja Ramowej Instrukcji Eksploatacji Transformatorów (IET) 2012.