Aktualne oferty pracy

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNIK/INŻYNIER ELEKTRYK

Miejsce pracy: Gliwice/ cała Polska

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne,
  • znajomość zagadnień EAZ,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Autocad).

Zakres obowiązków:

  • badania pomontażowe i uruchamianie układów elektrycznych,
  • konfiguracja, sprawdzenia i uruchomienie przekaźników zabezpieczeniowych.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • w trakcie zatrudnienia możliwość odbycia szkoleń z zakresu obsługi urządzeń i aparatury elektroenergetycznej pod czujnym okiem producentów,
  • rynkowe wysokości wynagrodzeń ustalane indywidualnie.

INŻYNIER DS. POMIARÓW

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • realizacja zadań pomiarowych i diagnostycznych,
  • analiza wyników pomiarów i sporządzenie protokołów,
  • realizacja zadań dotyczących rozruchów stacji elektroenergetycznych,
  • współpraca z innymi zespołami rozruchowymi i pomiarowymi.
  • weryfikacja projektów technicznych i ich ocena.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o kierunku: Elektrotechnika lub pokrewnym,
  • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego,
  • dyspozycyjności (praca na terenie całego kraju)
  • znajomości branży elektroenergetycznej,
  • mile widziana znajomości języka angielskiego,
  • dobrej znajomości obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • uprawnienia SEP (E lub D),
  • prawo jazdy kategorii B.

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • możliwość szkoleń i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • szansę rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane ofertami prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i podpisaną klauzulą o treści:
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych [Dz. Ust. Nr 133. poz. 883] wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie oraz w przyszłości przez firmę ZPBE ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA Spółka z o.o.

Nasz adres:
ZPBE ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA Spółka z o.o.
44-101 Gliwice, ul. Świętokrzyska 2.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane przez nas oferty.

Wszelkie pytania prosimy kierować do:

Ewelina Zielonka, e-mail: , tel.: 32 237 66 16.

Firma ZPBE Energopomiar-Elektryka w Gliwicach poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania:

- wykształcenie średnie/wyższe techniczne

- znajomość zagadnień EAZ

- znajomość języka angielskiego

- umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Autocad)

- badania pomontażowe i uruchamianie układów elektrycznych

- konfiguracja, sprawdzenia i uruchomienie przekaźników zabezpieczeniowych

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Dodatkowo zapewniamy w trakcie zatrudnienia możliwość odbycia szkoleń z zakresu obsługi urządzeń i aparatury elektroenergetycznej pod czujnym okiem producentów. Oferujemy rynkowe wysokości wynagrodzeń ustalane indywidualnie.

Osoby zainteresowane przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o przesłanie CV
wraz z listem motywacyjnym i podpisaną klauzulą o treści:
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych [Dz. U Nr 133. poz. 883] wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie oraz
w przyszłości przez firmę ZPBE „ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA” Spółka z o.o.

Nasz adres:
ZPBE „ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA” Spółka z o.o.
44-101 Gliwice, ul. Świętokrzyska 2

Nasze produkty

Służy do pomiarów i automatycznej rejestracji parametrów jedno i trójfazowych sieci elektrycznych.

Wymuszalnik prądowy typ WP-1000 przewidziany jest do badania przekładników prądowych oraz może być wykorzystany do sprawdzania przekaźników nadprądowych i układów reagujących na wartość prądu i napięcia.
Nowoczesny przyrząd pomiarowy, który powstał na bazie Układu do Diagnostyki Transformatora typ UDT-1, nagrodzonego Medalem Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich na targach energetycznych „Energetab 2004” w Bielsku-Białej.

Przeznaczony do równoczesnego pomiaru czasów otwierania i zamykania do 6 styków wyłącznika, co pozwala określić niejednoczesność ich działania.
Przeznaczony do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających do działania napięcia jednofazowego 230 V i częstotliwości 50 Hz w sytuacji, gdy dostęp do jednofazowej sieci energetycznej jest niemożliwy.
Służy do diagnostyki i monitorowania on-line stanu technicznego transformatora na podstawie pomiaru zawartości wodoru H2 i tlenku węgla CO oraz wody zawartej w oleju.
Przesuwnik fazowy typu PF-3 przewidziany jest do sprawdzania zabezpieczeń reagujących na kąt, napięcie lub/i prąd np. porównawczo – fazowych lub ziemnozwarciowych.

Polecamy

  • Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

    Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

    Niniejszym mamy przyjemność poinformować, iż nasza firma wydała publikację pt.:

    „DIAGNOSTYKA TECHNICZNA I MONITORING TRANSFORMATORÓW”