Diagnostyka i ochrona transformatorów

Czujnik Przechyłu typ CP-2

Czytaj więcej...

System hydrocal 1003

System Hydrocal 1003 służy do diagnostyki i monitorowania on-line stanu technicznego transformatora na podstawie pomiaru zawartości wodoru H2 i tlenku węgla CO oraz wody zawartej w oleju.

Czytaj więcej...

Układ do diagnostyki transformatora typ UDT-2

Układ UDT-2 jest nowoczesnym przyrządem pomiarowym, który powstał na bazie Układu do Diagnostyki Transformatora typ UDT-1, nagrodzonego Medalem Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich na targach energetycznych „Energetab 2004” w Bielsku-Białej.

Czytaj więcej...

Urządzenie do kontroli transformatora pod względem cieplnym typ MCT-10

Urządzenie MCT-10 jest przeznaczone do zdalnego pomiaru temperatury oleju i uzwojenia transformatora, oraz do sterowania chłodnicami.
Wyposażenie urządzenia w łącze RS485 umożliwia współpracę z systemem nadzoru stacji i transmisję danych do komputera. Poprzez łącze RS232 są transmitowane parametry wielkości mierzonych oraz nastawionych oraz informacje o załączeniu / wyłączeniu chłodnic. Do komunikacji jest wykorzystywany protokół Modbus RTU.

Czytaj więcej...

Wskaźnik położenia przełącznika zaczepów transformatora typ PZT-21 ÷ 28

Cyfrowy wskaźnik położenia przełącznika zaczepów transformatora przeznaczony jest do zdalnego odczytu numeru zaczepu, na którym aktualnie został ustawiony przełącznik...

Czytaj więcej...

Wskaźnik położenia przełącznika zaczepów transformatora typ PZT-30

Wskaźnik położenia przełącznika zaczepów transformatora jest przeznaczony do zdalnego odczytu numeru zaczepu, na którym jest aktualnie ustawiony przełącznik oraz do rejestracji danych operacyjnych przełącznika zaczepów...

Czytaj więcej...

Nasze produkty

Służy do pomiarów i automatycznej rejestracji parametrów jedno i trójfazowych sieci elektrycznych.

Wymuszalnik prądowy typ WP-1000 przewidziany jest do badania przekładników prądowych oraz może być wykorzystany do sprawdzania przekaźników nadprądowych i układów reagujących na wartość prądu i napięcia.
Nowoczesny przyrząd pomiarowy, który powstał na bazie Układu do Diagnostyki Transformatora typ UDT-1, nagrodzonego Medalem Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich na targach energetycznych „Energetab 2004” w Bielsku-Białej.

Przeznaczony do równoczesnego pomiaru czasów otwierania i zamykania do 6 styków wyłącznika, co pozwala określić niejednoczesność ich działania.
Przeznaczony do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających do działania napięcia jednofazowego 230 V i częstotliwości 50 Hz w sytuacji, gdy dostęp do jednofazowej sieci energetycznej jest niemożliwy.
Służy do diagnostyki i monitorowania on-line stanu technicznego transformatora na podstawie pomiaru zawartości wodoru H2 i tlenku węgla CO oraz wody zawartej w oleju.
Przesuwnik fazowy typu PF-3 przewidziany jest do sprawdzania zabezpieczeń reagujących na kąt, napięcie lub/i prąd np. porównawczo – fazowych lub ziemnozwarciowych.

Polecamy

  • Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

    Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

    Niniejszym mamy przyjemność poinformować, iż nasza firma wydała publikację pt.:

    „DIAGNOSTYKA TECHNICZNA I MONITORING TRANSFORMATORÓW”