Pomiary czasu

Miernik niejednoczesności działania styków wyłącznika typ miniMND

Miernik niejednoczesności działania styków wyłącznika miniMND jest przeznaczony do równoczesnego pomiaru czasów otwierania i zamykania do 3 styków wyłącznika, co pozwala określić niejednoczesność ich działania. Miernik miniMND dedykowany jest do pracy w trudnych warunkach takich jak górnictwo.

 

Czytaj więcej...

Miernik niejednoczesności działania styków wyłącznika typ MND- 6

Miernik przeznaczony jest do równoczesnego pomiaru czasów otwierania i zamykania 6 styków wyłącznika, co pozwala na określenie niejednoczesności ich działania oraz stopień zużycia.

Czytaj więcej...

Miernik niejednoczesności działania styków wyłącznika typ MND-20

Miernik przeznaczony jest do równoczesnego pomiaru czasów otwierania i zamykania 6 styków wyłącznika, co pozwala na określenie niejednoczesności ich działania, stopień zużycia oraz dodatkowo umożliwia rejestrację prądów płynących przez cewki wyłącznika.

Urządzenie zostało wyróżnione podczas 23. Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB '2010.

Czytaj więcej...

Miernik niejednoczesności działania styków wyłącznika typ MND-26

Miernik niejednoczesności działania styków wyłącznika typ MND–26 jest przeznaczony do równoczesnego pomiaru czasów otwierania i zamykania do 6 styków wyłącznika, co pozwala określić niejednoczesność ich działania. 
Umożliwia on również rejestrację przebiegów analogowych (np. prądów płynących przez cewki załączającą i wyłączającą oraz ewentualnie prąd zbrojenia).

Czytaj więcej...

Sekundomierz mikroprocesorowy typ SM-2

Sekundomierz typu SM-2 jest przeznaczony do pomiarów czasu w układach elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej.

Czytaj więcej...

Zasilacz cewek wyłączników typ ZCW-1 - NOWOŚĆ!

Zasilacz cewek wyłączników przeznaczony jest do testowania poprawności działania wyłączników, przy obniżonym lub podwyższonym napięciu zasilania.

Czytaj więcej...

Nasze produkty

Służy do pomiarów i automatycznej rejestracji parametrów jedno i trójfazowych sieci elektrycznych.

Wymuszalnik prądowy typ WP-1000 przewidziany jest do badania przekładników prądowych oraz może być wykorzystany do sprawdzania przekaźników nadprądowych i układów reagujących na wartość prądu i napięcia.
Nowoczesny przyrząd pomiarowy, który powstał na bazie Układu do Diagnostyki Transformatora typ UDT-1, nagrodzonego Medalem Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich na targach energetycznych „Energetab 2004” w Bielsku-Białej.

Przeznaczony do równoczesnego pomiaru czasów otwierania i zamykania do 6 styków wyłącznika, co pozwala określić niejednoczesność ich działania.
Przeznaczony do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających do działania napięcia jednofazowego 230 V i częstotliwości 50 Hz w sytuacji, gdy dostęp do jednofazowej sieci energetycznej jest niemożliwy.
Służy do diagnostyki i monitorowania on-line stanu technicznego transformatora na podstawie pomiaru zawartości wodoru H2 i tlenku węgla CO oraz wody zawartej w oleju.
Przesuwnik fazowy typu PF-3 przewidziany jest do sprawdzania zabezpieczeń reagujących na kąt, napięcie lub/i prąd np. porównawczo – fazowych lub ziemnozwarciowych.

Polecamy

  • Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

    Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

    Niniejszym mamy przyjemność poinformować, iż nasza firma wydała publikację pt.:

    „DIAGNOSTYKA TECHNICZNA I MONITORING TRANSFORMATORÓW”