Zasilanie urządzeń elektrycznych

Moduł zasilający


PRZEZNACZENIE

Moduł zasilający jest przeznaczony do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających do działania napięcia jednofazowego 230 V i częstotliwości 50 Hz w sytuacji, gdy dostęp do jednofazowej sieci energetycznej jest niemożliwy.

 

 

CHARAKTERYSTYKA

W skład modułu zasilającego wchodzi przetwornica DC/AC oraz 12 V akumulator. Przetwornica po podłączeniu do akumulatora (może to być również akumulator zewnętrzny) generuje przebieg TRUE SINE WAVE o mocy, napięciu i częstotliwości odpowiedniej do zasilania urządzeń elektrycznych.

Urządzenie posiada zabezpieczenia przed:

 • zbyt niskim napięciem zasilania,
 • zbyt wysokim napięciem zasilania,
 • przeciążeniem mocy,
 • zwarciem wyjścia,
 • zbyt wysoką temperaturą,
 • zmianą polaryzacji zasilania.


DANE TECHNICZNE

Moc znamionowa 400 W 700 W
Zasilanie akumulator 12 V, ok. 55Ah akumulator 12V,  ok. 80Ah
Wymiary 470 x 357 x 176 mm 486 x 392 x 192 mm
Waga ok. 25 kg ok. 40 kg

 

Wszelkie pytania prosimy kierować do:

 • mgr inż. Krzysztof Dzieżok, , 32 237 66 75,
 • mgr inż. Zygmunt Pilny, , 32 237 66 70.

 

Pliki do pobrania:

karta katalogowa

Nasze produkty

Służy do pomiarów i automatycznej rejestracji parametrów jedno i trójfazowych sieci elektrycznych.

Wymuszalnik prądowy typ WP-1000 przewidziany jest do badania przekładników prądowych oraz może być wykorzystany do sprawdzania przekaźników nadprądowych i układów reagujących na wartość prądu i napięcia.
Nowoczesny przyrząd pomiarowy, który powstał na bazie Układu do Diagnostyki Transformatora typ UDT-1, nagrodzonego Medalem Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich na targach energetycznych „Energetab 2004” w Bielsku-Białej.

Przeznaczony do równoczesnego pomiaru czasów otwierania i zamykania do 6 styków wyłącznika, co pozwala określić niejednoczesność ich działania.
Przeznaczony do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających do działania napięcia jednofazowego 230 V i częstotliwości 50 Hz w sytuacji, gdy dostęp do jednofazowej sieci energetycznej jest niemożliwy.
Służy do diagnostyki i monitorowania on-line stanu technicznego transformatora na podstawie pomiaru zawartości wodoru H2 i tlenku węgla CO oraz wody zawartej w oleju.
Przesuwnik fazowy typu PF-3 przewidziany jest do sprawdzania zabezpieczeń reagujących na kąt, napięcie lub/i prąd np. porównawczo – fazowych lub ziemnozwarciowych.

Polecamy

 • Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

  Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

  Niniejszym mamy przyjemność poinformować, iż nasza firma wydała publikację pt.:

  „DIAGNOSTYKA TECHNICZNA I MONITORING TRANSFORMATORÓW”