Elcom Ucraine 2012

W dniach 17-20 kwietnia b.r. nasza firma uczestniczyła w 16 Międzynarodowych Targach energetyki konwencjonalnej i odnawialnej, efektywności energetycznej, oświetlenia i automatyki “Elcom Ucraine 2012” w Kijowie na Ukrainie. Tegoroczne targi były drugimi, w których nasza firma bierze czynny udział, targi Elcom wpisują się więc powoli w kalendarz wystawowy naszej firmy. W tym roku nasze urządzenia wystawiane były na stoisku firmy Dacpol mającej swoje przedstawicielstwo w Kijowie oraz na stoisku firmy Mikro-kod ze Lwowa. Firmy te są naszymi partnerami handlowymi na terenie Ukrainy. W obecnych targach udział wzięło ponad 350 wystawców z 13 krajów, targi odwiedziło ponad 12 000 zwiedzających, powierzchnia wystawiennicza wynosiła ponad 7 000 m. kw.

 

Nasze produkty

Służy do pomiarów i automatycznej rejestracji parametrów jedno i trójfazowych sieci elektrycznych.

Wymuszalnik prądowy typ WP-1000 przewidziany jest do badania przekładników prądowych oraz może być wykorzystany do sprawdzania przekaźników nadprądowych i układów reagujących na wartość prądu i napięcia.
Nowoczesny przyrząd pomiarowy, który powstał na bazie Układu do Diagnostyki Transformatora typ UDT-1, nagrodzonego Medalem Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich na targach energetycznych „Energetab 2004” w Bielsku-Białej.

Przeznaczony do równoczesnego pomiaru czasów otwierania i zamykania do 6 styków wyłącznika, co pozwala określić niejednoczesność ich działania.
Przeznaczony do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających do działania napięcia jednofazowego 230 V i częstotliwości 50 Hz w sytuacji, gdy dostęp do jednofazowej sieci energetycznej jest niemożliwy.
Służy do diagnostyki i monitorowania on-line stanu technicznego transformatora na podstawie pomiaru zawartości wodoru H2 i tlenku węgla CO oraz wody zawartej w oleju.
Przesuwnik fazowy typu PF-3 przewidziany jest do sprawdzania zabezpieczeń reagujących na kąt, napięcie lub/i prąd np. porównawczo – fazowych lub ziemnozwarciowych.

Polecamy

  • Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

    Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

    Niniejszym mamy przyjemność poinformować, iż nasza firma wydała publikację pt.:

    „DIAGNOSTYKA TECHNICZNA I MONITORING TRANSFORMATORÓW”