Targi ENERGETICS 2013

W dniach 19-21 listopada 2013r. odbyła się w Lublinie VI edycja Targów ENERGETICS, na których przedstawiciele branży energetycznej mieli okazję zaprezentować swoje produkty i usługi, a także nawiązać nowe kontakty.  W tegorocznej edycji udział wzięło 130 wystawców, z czego wiele marek pojawiło się na lubelskich Targach po raz pierwszy. Wśród nich znalazła się również nasza firma.

Podczas tegorocznych targów prezentowany przez nas Tester Przekładników TP-200 zajął pierwsze miejsce w kategorii Produkt Roku.

Na naszym stoisku oprócz nagrodzonego urządzenia zaprezentowaliśmy również usługi oraz szeroką gamę produktów realizowanych przez naszą firmę. Przedstawiliśmy najnowocześniejsze rozwiązania dotyczące produkowanej przez nas aparatury kontrolno-pomiarowej i diagnostycznej.

Informacje o naszych usługach i urządzeniach dostępne są na naszej stronie internetowej w działach USŁUGI oraz PRODUKCJA.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko w tym roku i już zapraszamy do odwiedzenia nas w czasie lubelskich targów w roku 2014.

Szersze informacje dotyczące tegorocznych targów można znaleźć w poniższym linku:
http://www.energetics.targi.lublin.pl/pl/1/strona_glowna

 

Nasze produkty

Służy do pomiarów i automatycznej rejestracji parametrów jedno i trójfazowych sieci elektrycznych.

Wymuszalnik prądowy typ WP-1000 przewidziany jest do badania przekładników prądowych oraz może być wykorzystany do sprawdzania przekaźników nadprądowych i układów reagujących na wartość prądu i napięcia.
Nowoczesny przyrząd pomiarowy, który powstał na bazie Układu do Diagnostyki Transformatora typ UDT-1, nagrodzonego Medalem Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich na targach energetycznych „Energetab 2004” w Bielsku-Białej.

Przeznaczony do równoczesnego pomiaru czasów otwierania i zamykania do 6 styków wyłącznika, co pozwala określić niejednoczesność ich działania.
Przeznaczony do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających do działania napięcia jednofazowego 230 V i częstotliwości 50 Hz w sytuacji, gdy dostęp do jednofazowej sieci energetycznej jest niemożliwy.
Służy do diagnostyki i monitorowania on-line stanu technicznego transformatora na podstawie pomiaru zawartości wodoru H2 i tlenku węgla CO oraz wody zawartej w oleju.
Przesuwnik fazowy typu PF-3 przewidziany jest do sprawdzania zabezpieczeń reagujących na kąt, napięcie lub/i prąd np. porównawczo – fazowych lub ziemnozwarciowych.

Polecamy

  • Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

    Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

    Niniejszym mamy przyjemność poinformować, iż nasza firma wydała publikację pt.:

    „DIAGNOSTYKA TECHNICZNA I MONITORING TRANSFORMATORÓW”