ENERGETAB 2017

W dniach 12-14 września 2017 r. firma nasza uczestniczyła w 30. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2017.

W tegorocznych targach wzięło udział ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji.

W konkursie  targowym “Energetyczne Oskary”, na najbardziej innowacyjne i najnowsze produkty,  nasz wymuszalnik prądu przemiennego typ WP-1000,  otrzymał Honorowe Wyróżnienie 30. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2017.

Informacje o wszystkich naszych produktach dostępne są na naszej stronie internetowej w dziale PRODUKCJA.

Dodatkowo, w tym roku w czasie targów, zorganizowane zostało spotkanie z naszymi najlepszymi kontrahentami i kooperantami, związane z obchodami 25-lecia powstania naszej firmy.

Wszystkim Gościom, którzy zaszczycili nas swoja obecnością podczas obchodów 25-lecia oraz odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i już dzisiaj zapraszamy na następną edycję targów, która odbędzie się 11-13 września 2018 r.

 

Nasze produkty

Służy do pomiarów i automatycznej rejestracji parametrów jedno i trójfazowych sieci elektrycznych.

Wymuszalnik prądowy typ WP-1000 przewidziany jest do badania przekładników prądowych oraz może być wykorzystany do sprawdzania przekaźników nadprądowych i układów reagujących na wartość prądu i napięcia.
Nowoczesny przyrząd pomiarowy, który powstał na bazie Układu do Diagnostyki Transformatora typ UDT-1, nagrodzonego Medalem Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich na targach energetycznych „Energetab 2004” w Bielsku-Białej.

Przeznaczony do równoczesnego pomiaru czasów otwierania i zamykania do 6 styków wyłącznika, co pozwala określić niejednoczesność ich działania.
Przeznaczony do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających do działania napięcia jednofazowego 230 V i częstotliwości 50 Hz w sytuacji, gdy dostęp do jednofazowej sieci energetycznej jest niemożliwy.
Służy do diagnostyki i monitorowania on-line stanu technicznego transformatora na podstawie pomiaru zawartości wodoru H2 i tlenku węgla CO oraz wody zawartej w oleju.
Przesuwnik fazowy typu PF-3 przewidziany jest do sprawdzania zabezpieczeń reagujących na kąt, napięcie lub/i prąd np. porównawczo – fazowych lub ziemnozwarciowych.

Polecamy

  • Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

    Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

    Niniejszym mamy przyjemność poinformować, iż nasza firma wydała publikację pt.:

    „DIAGNOSTYKA TECHNICZNA I MONITORING TRANSFORMATORÓW”