ENERGETAB 2018

Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko na odbywających się w dniach 11-13 września targach ENERGETAB w Bielsku-Białej.

W tym roku na naszym stoisku mogli Państwo zapoznać się z szeroką gamą usług realizowanych przez naszą firmę, jak również z naszymi urządzeniami:

 

Na tegorocznych targach odbyła się premiera naszego najnowszego urządzenia EPCHARGER - stacji do ładowania pojazdów elektrycznych. Więcej informacji o tym urządzeniu znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.epcharger.pl

Informacje o naszych pozostałych produktach dostępne są na naszej stronie internetowej w dziale PRODUKCJA.

Tradycyjnie już na naszym stoisku byli do Państwa dyspozycji nasi specjaliści, którzy przedstawili szeroką gamę świadczonych przez nas usług.

Jak co roku obecni również byli przedstawiciele z akredytowanych laboratoriów:

 

Nasze produkty

Służy do pomiarów i automatycznej rejestracji parametrów jedno i trójfazowych sieci elektrycznych.

Wymuszalnik prądowy typ WP-1000 przewidziany jest do badania przekładników prądowych oraz może być wykorzystany do sprawdzania przekaźników nadprądowych i układów reagujących na wartość prądu i napięcia.
Nowoczesny przyrząd pomiarowy, który powstał na bazie Układu do Diagnostyki Transformatora typ UDT-1, nagrodzonego Medalem Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich na targach energetycznych „Energetab 2004” w Bielsku-Białej.

Przeznaczony do równoczesnego pomiaru czasów otwierania i zamykania do 6 styków wyłącznika, co pozwala określić niejednoczesność ich działania.
Przeznaczony do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających do działania napięcia jednofazowego 230 V i częstotliwości 50 Hz w sytuacji, gdy dostęp do jednofazowej sieci energetycznej jest niemożliwy.
Służy do diagnostyki i monitorowania on-line stanu technicznego transformatora na podstawie pomiaru zawartości wodoru H2 i tlenku węgla CO oraz wody zawartej w oleju.
Przesuwnik fazowy typu PF-3 przewidziany jest do sprawdzania zabezpieczeń reagujących na kąt, napięcie lub/i prąd np. porównawczo – fazowych lub ziemnozwarciowych.

Polecamy

  • Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

    Diagnostyka techniczna i monitoring transformatorów

    Niniejszym mamy przyjemność poinformować, iż nasza firma wydała publikację pt.:

    „DIAGNOSTYKA TECHNICZNA I MONITORING TRANSFORMATORÓW”