Katalog usług

Wzorcowanie i modernizowanie układów regulacyjno-pomiarowych urządzeń termicznych

Wykonujemy wzorcowania układów regulacyjno-pomiarowych urządzeń termicznych - usługi specjalistyczne w dziedzinie pomiarów temperatury dotyczące głównie:

  • pieców muflowych,
  • pieców rurowych,
  • suszarek komorowych,
  • innych urządzeń o podobnych właściwościach.

Obsługujemy laboratoria elektrociepłowni oraz firm takich gałęzi przemysłu jak: górnictwo, hutnictwo, przemysł koksochemiczny, maszynowy i motoryzacyjny.

Wieloletnia współpraca z odbiorcami naszych usług, nacechowana otwartością na wszelkie ich problemy i potrzeby, umożliwiła poszerzenie naszej oferty w zakresie obsługi układów regulacyjno-pomiarowych urządzeń termicznych o dokonywanie modernizacji tychże układów, a także urządzeń grzewczych, gdy są one urządzeniami elektrycznymi.

W zdecydowanej większości przypadków prace te wykonujemy w miejscach wskazanych przez Zleceniodawcę a jedynie w wyjątkowych, uzasadnionych sytuacjach oczekujemy od użytkownika obiektu usługi dostarczenia go do siedziby naszego Laboratorium.

Dysponujemy wyposażeniem pomiarowym zapewniającym spójność pomiarową z Państwowymi wzorcami jednostek miar (termopary typu S i K, czujniki Pt 100, kalibratory-mierniki temperatury).

 

Wszelkie pytania prosimy kierować do:

  • mgr inż. Tomasz Guzy, , tel. 32 237 66 60,
  • inż. Jerzy Zmysło, , tel.32 237 66 63.

 

Nasze produkty

Analizator Obwodów Trójfazowych typ ANOT-11 - NOWOŚĆ!
Służy do pomiarów i automatycznej rejestracji parametrów jedno i trójfazowych sieci elektrycznych.

Więcej...
Zabezpieczenie antykradzieżowe transformatorów typ ZAT
System służący do ochrony przed kradzieżą urządzeń zainstalowanych na dużym terytorium i podłączonych do sieci elektrycznej niskiego napięcia.

...

Więcej...
Układ do diagnostyki transformatora typ UDT-2
Nowoczesny przyrząd pomiarowy, który powstał na bazie Układu do Diagnostyki Transformatora typ UDT-1, nagrodzonego Medalem Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich na targach energetycznych „Energetab 2004” w Bielsku-Białej.

Więcej...
Miernik niejednoczesności działania styków wyłącznika typ MND-26
Przeznaczony do równoczesnego pomiaru czasów otwierania i zamykania do 6 styków wyłącznika, co pozwala określić niejednoczesność ich działania.
Więcej...
Moduł zasilający
Przeznaczony do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających do działania napięcia jednofazowego 230 V i częstotliwości 50 Hz w sytuacji, gdy dostęp do jednofazowej sieci energetycznej jest niemożliwy.
Więcej...
System hydrocal 1003
Służy do diagnostyki i monitorowania on-line stanu technicznego transformatora na podstawie pomiaru zawartości wodoru H2 i tlenku węgla CO oraz wody zawartej w oleju.
Więcej...

Polecamy

  • Ramowa Instrukcja Eksploatacji Transformatorów 2012

    Ramowa Instrukcja Eksploatacji Transformatorów 2012Miło jest nam poinformować, iż została opracowana i wydana nowa wersja Ramowej Instrukcji Eksploatacji Transformatorów (IET) 2012.