ENERGETAB 2012

W dniach 11-14 września 2012 r. na terenie ZIAD w Bielsku Białej odbyły się 25. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB '2012.

Są to największe specjalistyczne targi w branży energetycznej w Polsce. W tegorocznych targach wzięło udział ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji.

 

Firma nasza uczestniczy w Targach od początku ich funkcjonowania, za co zostaliśmy uhonorowani przez organizatorów przyznaniem medalu 25. lecia Targów Bielskich.

Podczas Targów odbyła się również konferencja pod tytułem "Nowoczesne metody eksploatacji elektroenergetycznych sieci przesyłowych i dystrybucyjnych" zorganizowana przez SEP pod egidą Roku Michała Doliwo-Dobrowolskiego, na której zostaliśmy uhonorowani medalem za prace badawczo-wdrożeniowe na rzecz energetyki.

Na tegorocznych Targach wystawialiśmy między innymi mikroprocesorowy tester liczników energii elektrycznej typ TL-1, przeznaczony do szybkiego sprawdzenia u odbiorcy uchybu procentowego wskazań oraz kontroli prądu rozruchowego badanego licznika, a także zabezpieczenie antykradzieżowe transformatorów nasłupowych typ ZAT. Jest to montowane na kadzi transformatora urządzenie, którego zadaniem jest informowanie o próbie jego kradzieży.

Ponadto prezentowaliśmy urządzenia do badania przekładników oraz wyłączników prądowych, dociążania przekładników pomiarowych, pomiarów parametrów energii elektrycznej, sprawdzania liczników energii elektrycznej, rezystancji połączeń śrubowych, sprawdzania wyzwalaczy prądowych, tłumienia przebiegów ferrorezonansowych oraz urządzenie telesterowania.

Wszystkie wystawiane oraz pozostałe produkowane przez nas urządzenia dostępne są na naszej stronie internetowej w dziale Produkcja.

wyroznienie
podziekowanie
medalZIAD
medalSEP
16
12
14
11
10
08

Wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Prezes Zarządu Spółki ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA Gliwice
Daniel Pawłowski

Dane kontaktowe

Zakład Pomiarowo-Badawczy Energetyki

"ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA" sp. z o.o.

ul. Świętokrzyska 2, 44-101 Gliwice

woj. śląskie, Polska

(+48) 32 237 66 03 (sekretariat)

(+48) 32 237 66 15 (centrala)

(+48) 32 231 08 70 (fax)

Nasze wyróżnienia

gazela2010

gazela2009

gazela2008

 

UE ŚCP Europejskie Fundusze Strukturalne

UE Program Operacyjny Inteligentny Rozwój

© 2022 Energopomiar-Elektryka sp. z o.o.