Aktualności

Wyróżnienie w konkursie ŚLĄSKA RZECZ '19

Mamy przyjemność poinformować, iż w ramach XV edycji konkursu ŚLĄSKA RZECZ, nasza firma otrzymała wyróżnienie Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych za produkt SERIA STACJI ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH EPCHARGER 22kW.

Media o nas

Wraz z rosnącymi zagrożeniami dla stabilnej pracy Krajowego Systemu Elektroenergetycznego, znaczenia nabierają działania, których celem jest potwierdzenie zdolności do odbudowy systemu po wystąpieniu awarii katastrofalnej.

Tester przekładników prądowych typ miniTP zdobywcą "Złotego Lwa"

Miło nam poinformować, iż nasze urządzenie Tester przekładników prądowych typ miniTP otrzymało podczas 32. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB '2019 statuetkę "Złoty Lew" im. Kazimierza Szpotańskiego fundacji Jacka Szpotańskiego za wyrób wysokiej jakości elektrotechnicznej produkcji fabryki polskiej. 

Ładowarka pojazdów elektrycznych

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, iż wpisując się w aktualne trendy związane z rozwojem innowacyjnych produktów oraz dbając o rozwój produktów proekologicznych, firma nasza oferuje swój najnowszy, związany z rozwojem elektromobilności, produkt, którym jest stacja ładowania pojazdów elektrycznych EPCHARGER 22kW.

Wynik przetargu

Informujemy, iż w dziale Przetargi na naszej stronie internetowej, zamieszczona została informacja o wyniku postępowania na dostawę: "Macierzy dyskowej" (Zamówienie nr 1).

Wyniki przetargów

Informujemy, iż w dziale Przetargi na naszej stronie internetowej, zamieszczona została informacja o wynikach postępowań na dostawę:

Nowe przetargi

Zapraszamy do złożenia ofert w przetargach na dostawę analizatorów jakości energii elektrycznej oraz generatora sygnałów testowych jakości energii elektrycznej.

Orły Tygodnika "Wprost"

Dnia 20.09.2016 r. przedstawiciel naszej firmy odebrał Orła Tygodnika "Wprost" na uroczystej gali wręczenia nagród, która odbyła się w Piekarach Śląskich.

DIAMENTY FORBESA 2016

W dniu 21 kwietnia Zarząd Spółki odebrał wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes DIAMENTY FORBESA 2016 w kategorii firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln PLN w województwie śląskim.

Kolokwium CIGRE 2013

W dniach 9-13 września 2013 r. w Zurychu odbyło się Połączone Kolokwium CIGRE, w którym udział wzięli specjaliści z dwóch Komitetów Studiów: A2 – Transformers oraz C4 – System Technical Performance.

Wdrażanie systemów zarządzania

Nasz Zespół ds. Zapewnienia Jakości zakończył z wynikiem pozytywnym prace związane z wdrożeniem systemu zarządzania procesami pomiarowymi na zgodność z wytycznymi normy PN-EN ISO 10012:2004 dla Klienta zewnętrznego.

Kazachstańsko-Polskie Forum Biznesu

W dniu 20 listopada 2012 roku w Warszawie odbyło się Kazachstańsko-Polskie Forum Biznesu. W forum tym uczestniczyli przedstawiciele naszej firmy, którzy spotkali się z przedstawicielami kazachstańskich firm reprezentujących przemysł energetyczny.

Spotkania Grupy Roboczej CIGRE A2.43

W dniach 15-16 maja 2012 w Dubrowniku (Chorwacja) odbyło się czwarte spotkanie Grupy Roboczej CIGRE A2.43 „Transformer Bushings Reliability” (Niezawodność transformatorowych izolatorów przepustowych).

Spotkanie Grupy Roboczej CIGRE A2.40

W dniach 25-26 stycznia br. odbyło się w Paryżu piąte spotkanie Grupy Roboczej CIGRE A2.40 „Copper sulphide long-term mitigation and risk assessment” (Zapobieganie skutkom obecności siarczku miedzi w długim aspekcie czasowym i ocena ryzyka).

Współpraca z firmą Mikro-kod z Ukrainy

Firma nasza podpisała umowę o współpracy z firmą Mikro-kod Ltd. z Ukrainy. Na mocy zawartej umowy ZPBE ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA Sp. z o. o. będzie na terenie Polski wyłącznym dystrybutorem aparatury Mikro-kod Ltd, zaś firma z Ukrainy zostaje partnerem dystrybuującym urządzenia kontrolno-pomiarowe naszej produkcji na rynku ukraińskim.

Dane kontaktowe

Zakład Pomiarowo-Badawczy Energetyki

"ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA" sp. z o.o.

ul. Świętokrzyska 2, 44-101 Gliwice

woj. śląskie, Polska

(+48) 32 237 66 03 (sekretariat)

(+48) 32 237 66 15 (centrala)

(+48) 32 231 08 70 (fax)

Nasze wyróżnienia

gazela2010

gazela2009

gazela2008

 

UE ŚCP Europejskie Fundusze Strukturalne

UE Program Operacyjny Inteligentny Rozwój

© 2021 Energopomiar-Elektryka sp. z o.o.